menu_open
menu
tuKupiszKlocki.pl BETA

BLOCKI

Klocki Blocki

(90)

BLOCKI RABEN Statek kontenerowy z Żurawiem

Statek kontenerowy z Żurawiem KBR057

BLOCKI RABEN

 • od218,50zł do218,50zł Porównaj ceny w 2 sklepachexpand_more

Klocki Blocki Raben Statek kontenerowy z Żurawiem KBR057 to liczący 580 elementów zestaw, który zachwyci każdego miłośnika statków. Do portu zbliża się potężny kontenerowiec, ale obsługa dźwigu bez wątpienia poradzi sobie z jego towarem. Wytrzymały żuraw z pewnością podoła przeniesieniu ciężkich skrzyń na ląd. Blocki gwarantują świetną zabawę oraz pozwalają wyobrazić sobie jak wygląda praca w porcie. Barwne i profesjonalne elementy zadowolą nawet najbardziej wybrednych miłośników zabawy klockami. Zestaw przeznaczony dla dzieci, które ukończyły 6 lat.

 • 6+
 • 580

Toys 4 All - MUBI Police

Komisariat policji MU6611A

Blocki Mubi

 • od124,90zł do124,90zł Porównaj ceny w 2 sklepachexpand_more

Komisariat policji Blocki Mubi MU6611A to zestaw klocków, który składa się z piętrowego komisariatu oraz wozu policyjnego. Zestaw zawiera aż 58 elementów! Kolorowe klocki z figurkami bez wątpienia zaciekawią każde dziecko. Klocki zajmą pociechę na długie godziny. Możliwość samodzielnego zbudowania budynku komisariatu i wcielenia się w funkcjonariusza z klocków może pozytywnie wpłynąć na rozwój i wyobraźnię dziecka. Ponadto dołączony do zestawu radiowóz wyposażony jest w efekty świetlne oraz dźwiękowe. Z pewnością dziecko jeszcze chętniej będzie bawić się zestawem oferującym takie atrakcje. Klocki Blocki bez problemu łączą się z zestawami innych równie popularnych marek.

 • 3+
 • 58

Blocki MyFireBrigade Duża Straż

Straż Pożarna Duża Remiza KB8051

Blocki MyFire

Chcesz poczuć się jak strażak? Klocki Blocki MyFire Straż Pożarna Duża Remiza pozwolą Ci na to! Możesz zbudować własną strażnicę. Są w niej dwa garaże i lądowisko na dachu dla helikoptera. Dzięki 774 klockom można tworzyć według wzoru lub swojej wizji. Poza częściami budynku straży pożarnej są także klocki do budowy pojazdów. Stwórz mały wóz strażacki do szybkiej akcji, dużą bojową jednostkę oraz śmigłowiec do pożaru z góry. Klocki ucieszą zwłaszcza chłopców powyżej 6 lat. Zestaw rozwija fantazję i pracę dłoni. Wraz z innymi klockami Blocki można mieć całe miasto!

 • 6+
 • 774

Toys 4 All - MUBI Fire Brigade

Straż Pożarna Remiza MU6612A

Blocki Mubi

 • od120,69zł do134,90zł Porównaj ceny w 4 sklepachexpand_more

Dla tych, którzy chcą być strażakami firma Blocki daje zestaw Mubi Toys 4 All Fire Brigade. Już trzylatki mogą układać swój własny budynek straży. Część opcji jest na dole - garaż na auto oraz na drabinę, którą da się doczepić do wozu. Układ można zmieniać. Są dwie wersje według wzoru. Zaś na górze jest wieża, by dobrze było widać czy nie ma w oddali pożaru. Ponadto jest helikopter, który gra i świeci. Ma też ruchome łopaty - tak jak prawdziwy! Zestaw zawiera też 3 ludziki - strażaków oraz klocki ogień. Ponieważ są one w klasycznym stylu to można je także łączyć z innymi od Blocki . Pasują też do produktów innych słynnych marek mających w ofercie klocki dla dzieci.

 • 3+
 • 59

Blocki MyPolice Duży Komisariat

Policja Duży Komisariat KB6725

Blocki MyPolice

 • od109,00zł do141,44zł Porównaj ceny w 5 sklepachexpand_more

Dla małych marzycieli klocki Blocki My Police Duży Komisariat są w sam raz. Dzięki zestawowi dziecko może czuć się jak stróż prawa. Budynek komisariatu ma aż dwa piętra. Daje to dużo lepszą zabawę. Dodatkowo zestaw klocków zawiera części, z pomocą których można budować pojazdy. Jest tu więc wóz policyjny, motocykl oraz bus dla więźniów. Wśród 631 elementów są też czterej policjanci oraz więzień. Wraz z innymi z serii Blocki My Police klocki komisariat tworzą dużą całość. Można z nich złożyć nawet całe miasteczko. Polecane są przede wszystkim dla chłopców mających 6 lat wzwyż.

 • 6+
 • 631

Blocki Mubi Magical Castle

Bajkowy Pałac MU6288A

Blocki Mubi

 • od120,99zł do130,25zł Porównaj ceny w 2 sklepachexpand_more

Zostań małą księżniczką ze złotymi włosami i koroną! Zbuduj z klocki Blocki Mubi Magical Castle swój własny zamek z wieżą i okienkiem! Niech Twój książę jedzie Ci na ratunek. Może dotrzeć konno lub... pociągiem! Usłyszysz go już z daleka jak jedzie po torach! Są też roślinki i zwierzątka, i płotek do dekoracji. Jeśli dziecko lubi różowy kolor to zestaw klocków pokocha na zawsze. Długa zabawa z innymi jest pewna, bo zamek może być częścią całej krainy. Plusem są duże klocki. W sam raz do rączki trzylatki i starszej.

 • 3+
 • 83

Blocki MyCity Stacja Benzynowa

Stacja Benzynowa KB0212

Blocki MyCity

Czy Twoje dziecko marzy o tym aby pierwszy raz w swoim życiu zadbać o auto? A może chciałoby już tankować oraz prowadzić samochód? Jeśli tak jest, to te klocki są właśnie dla Państwa! Twoja pociecha nauczy się dolewać benzyny. Udoskonali swoje myślenie przestrzenne ,a także wyobraźnię. A co istotniejsze w momencie zabawy klockami, będzie potrafiło zbudować własną stację paliw. W środku pudełka znajdują się klocki składające się z czterystu trzydziestu pięciu elementów w kilku kolorach i trzy ludziki. Dodatkowo do zbudowania samochodu oraz stacji paliw kolorową instrukcję budowy.

 • 6+
 • 435

Blocki Mubi Fire Brigade

Straż Pożarna MU6612B

Blocki Mubi

 • od85,00zł do88,99zł Porównaj ceny w 4 sklepachexpand_more

Poznaj klocki Blocki Mubi Fire Brigade. To Twoja własna strażnica ze strażakami i czerwonym wozem bojowym gotowym do akcji. Ponadto miga światłami i wydaje dźwięk. Zupełnie jak prawdziwa syrena strażacka! W komplecie klocków jest też drzewo, które się pali - czy je ugasisz? Masz też drabinę, więc żadna wysokość nie straszna! Z góry budynku możesz zjechać na dół. Tak będzie zdecydowanie szybciej, ponieważ unikasz schodów. Klocki są duże, stabilne i kolorowe, dlatego dzieci je pokochają. Są dzięki temu idealne dla maluchów w wieku 3+. Ułóż wszystkie elementy - a jest 48 klocków - i baw się wesoło!

 • 3+
 • 48

Blocki MyPolice Duża Komenda

Duża Komenda Policji KB0616

Blocki MyPolice

 • od84,40zł do98,90zł Porównaj ceny w 3 sklepachexpand_more

Zapraszamy chłopców do policji! Klocki dla dzieci w wieku 6+, Blocki MyPolice Duża Komenda Policji KB0616, to dobra zabawa. Dzięki 347 częściom można zbudować prawdziwą komendę. Ma parter i piętro. Ponadto na górze jest wieża do obserwacji terenu. I radar na dachu, by nie było ataku z góry. W zestawie klocków dostępne są też do budowy samochodu oraz helikoptera (ze światłem do pracy w nocy). Razem z nimi są dzielni policjanci. A nawet bandyta, którego mają złapać! Zobacz na plakat - szukasz właśnie jego! Dokup też psa, który pomoże go złapać. Klocki można też łączyć z innymi z serii Blocki. Baw się bez końca z rodziną i przyjaciółmi. Kto będzie dobry a kto zły - decydujcie sami!

 • 6+
 • 347

Śmigłowiec wojskowy

Śmigłowiec wojskowy KB84020

 • od84,86zł do113,26zł Porównaj ceny w 5 sklepachexpand_more

Klocki Blocki Śmigłowiec Wojskowy KB84020 z serii Wojsko to świetnie wykonany model bojowego helikoptera. Światu zagrażają terroryści, ale załoga naszego śmigłowca bez wątpienia da sobie z nimi radę. Uzbrojoną w karabiny maszynowe i wyrzutnie pocisków maszynę, pokryto specjalnym kamuflażem maskującym. Zestaw ten z pewnością zadowoli małych i dużych miłośników militariów. W jego skład wchodzi 670 elementów. Wszystkie z nich cechuje profesjonalizm wykonania, co więcej można je łączyć z innymi zestawami Blocków. Sugerowany wiek dziecka, dla którego przeznaczone są klocki to 6 lat.

 • 6+
 • 670

Willa na plaży

Willa na plaży KB0184

Blocki Lalilandia

 • od69,00zł do86,09zł Porównaj ceny w 4 sklepachexpand_more

Blocki KB0184 Willa na plaży to zestaw klocków stworzony specjalnie dla małych budowniczych od 6 roku życia. Zachwyci zarówno dziewczynki jak i chłopców. Z klocków można stworzyć wspaniałą piętrową willę z tarasem nad brzegiem morza otoczoną kolorowym ogrodem z palmami. W komplecie oprócz typowych klocków budowlanych są także 3 ludziki, mebelki, skuter i akcesoria ogrodowe. Klocki BLOCKI są kompatybilne z klockami innych znanych producentów co daje możliwość łączenia z wieloma zestawami i długich godzin świetnej zabawy.

 • 6+
 • 393

Blocki MyCity Myjnia

Myjnia Samochodowa KB0218

Blocki MyCity

 • od76,40zł do90,98zł Porównaj ceny w 5 sklepachexpand_more

Od czasu do czasu dobrze jest wyczyścić porządnie auto odwiedzając Myjnię. Ten zestaw ucieszy zwłaszcza chłopaków z zacięciem motoryzacyjnym. Posiada wszystko co niezbędne do odegrania scenki wizyty na myjni. Znajdziemy tu sprzęt myjący, dwa samochody z klocków oraz kasę, w której trzeba uiścić opłatę. Dzieci mogą ćwiczyć kreatywność odgrywając różne scenki oraz łącząc klocki Myjnia z innymi miejskim zestawami. Zabawy z klockami Myjnia to także świetna okazja dla rodziców do pokazania dociekliwym budowniczym, jak działa ten element świata dorosłych.

 • 6+
 • 584

Blocki Mubi Fairland

Bajkowa Kraina MU9923B

Blocki Mubi

Mała księżniczko zobacz klocki Blocki Mubi Bajkowa Kraina MU9923B. To do Twojej wieży jedzie książę karetą! Ma też białego konika. Zejdź do ukochanego po biało-różowych schodach. Zaproś na kawę do stolika na dworze. Ogrzej się przy kominku. Lala - księżniczka ma włosy jak prawdziwe. I złotą koronę! Możesz zagrać znaną bajkę lub... ułożyć swoją własną! Budując z klocków ćwicz swoją fantazję. Ponadto łącz je z innymi w serii. Niech powstanie całe królestwo! Zestaw to 55 dużych klocków, w sam raz dla dzieci w wieku 3 i więcej lat.

 • 3+
 • 55

Toys 4 All - MUBI MyFarm

Toys 4 All MyFarm MU2002

Blocki Mubi

 • od73,30zł do86,09zł Porównaj ceny w 4 sklepachexpand_more

Blocki MU2002 Mubi Toys 4 All MyFarm to zestaw z serii dedykowanej najmłodszym wielbicielom klocków. Przeznaczony dla dzieci już od 18 miesiąca życia. W komplecie znajdziemy figurki uwielbianych przez maluchy zwierzątek - pieska, konia i krowy. Dzieci świetnie się bawią jednocześnie ucząc się nazywania zwierzątek i naśladowania ich odgłosów. Oprócz figurek w komplecie znajdują się klocki budowlana, z których można stworzyć całe gospodarstwo. Ponadto w komplecie dzieci znajdą mały domek z ogródkiem, samochód z przyczepką i wózkiem widłowym oraz figurka rolnika. To idealne klocki dla każdej pociechy.

 • 1½+
 • 29

Blocki MyPolice Mobilna Komenda

Policja Mobilna Komenda KB6727

Blocki MyPolice

 • od69,29zł do86,06zł Porównaj ceny w 4 sklepachexpand_more

Klocki Blocki My Police Mobilna Komenda to 511 części do świetnej zabawy. Zupełnie inna odsłona dla fanów policji . Dzięki temu, że pokój jest na ciężarówce można go zabrać wszędzie. Ponadto w zestawie dla dzieci w wieku 6+ lat jest wieża z parterem i piętrem. Są tu też policjanci. I motor do szybkich akcji. Żywe kolory, światła i dźwięk sprawią, że zabawa klockami jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Na dachu masz też radar i kamerę. Dobra i radosna zabawa bez końca. Klocki pasują do innych zestawów Blocki.

 • 6+
 • 511

Toys 4 All - MUBI MyFarm

Toys 4 All MyFarm MU2003

Blocki Mubi

Blocki Mubi MyFarm (MU2003) to zestaw klocków, który przedstawia uroczą, klockową zagrodę z konikami. W zestaw wliczamy klockową wywrotkę(pojazd), trzy konie i ogrodzenie wybiegu. Piękną bramę, czy też pomniejszą kolekcję sprzętu używanego przez hodowcę - również będącego w zestawie klocków. Od teraz twoje dzieci nie będą bawić się klockami tylko w strzelanie i przemoc. Tym razem zakochają się również w tym, co nie rodzi w nich agresji. Niech pobawią się także wiejskimi klimatami z klocków.

 • 1½+
 • 32

Blocki Mubi Police

Policja MU6611B

Blocki Mubi

 • od76,00zł do97,48zł Porównaj ceny w 3 sklepachexpand_more

Blocki Mubi Policja (MU6611B) to zestaw klocków przedstawiający komisariat policji. Miły dla oka komisariat z klocków, dwóch funkcjonariuszy policji, klockowy radiowóz z miejscem na więźnia. Znak z klocków wskazuje miejsce posterunku, w zestawie znajdują się także żółte, klockowe barierki. Cały zestaw prezentuje się naprawdę solidnie, a jakość klocków nie pozostawia złudzeń. Twoje dziecko pokocha oblicze sprawiedliwości i praworządności, jeśli jego droga rozpocznie się od przyjaznych dla niego klocków.

 • 3+
 • 38

Blocki MyArmy Baza Wojskowa

Baza Wojskowa KB0912

Blocki MyArmy

 • od63,80zł do77,81zł Porównaj ceny w 4 sklepachexpand_more

Blocki My Army model "Baza Wojskowa" pozwala dzieciom w wieku plus 6 lat budowę stacji dla żołnierzy. Jest tu do dyspozycji parter oraz piętro budynku. Na dachu jest też radar. Pozwala on na wykrycie wroga. Z dwóch stron są działa do obrony z daleka. Możesz też postawić wieżę obserwacyjną. Zestaw złożony z 252 klocków pozwala zbudowań i auto, i samolot. Czterej wojskowi dzięki temu są w ciągłej gotowości. Zielony kolor pozwala ukryć bazę na przykład w lesie. Baw się i wygraj wojnę! Niech znów panuje pokój.

 • 6+
 • 251

Toys 4 All - MUBI MyFarm

Toys 4 All MyFarm MU2001

Blocki Mubi

 • od64,46zł do65,68zł Porównaj ceny w 3 sklepachexpand_more

Farmerska zagroda dla wesołych zwierzaków z klocków. Krowa oraz koń mogą przejść przez zachęcająco szeroką bramę, za którą czeka na nich jedzenie. Dostępne w zestawie klocki posłużą do zbudowania rolniczego traktora z przyczepą, który ułatwi transport pokarmu. Przyczepa jest też wystarczająco duża by, w razie potrzeby, przewieźć na niej zwierzę. Porządku w zagrodzie pilnuje dodatkowo pies wspomagający pracę rolnika. Ten zaś do dyspozycji ma także wiadro, z którego może napoić zwierzaki oraz solidne widły. Zestaw ten to ciekawy dodatek do innych klocków o tematyce farmerskiej.

 • 1½+
 • 34

Toys 4 All - MUBI MyFarm

Toys 4 All MyFarm MU2004

Blocki Mubi

Na straganie w dzień targowy jest bardzo wiele do zrobienia. Koń pomoże przetransportować na powozie z klocków warzywa i owoce, a wesprze go przy tym zadaniu przyjacielski pies. Przy przenoszeniu mniejszych ilości produktów przydatne z pewnością okaże się taczka oraz różne pojemniki. Kasa pozwoli zaś małym rolnikom pomóc dwóm figurkom z klocków podliczyć asortyment i wyprzedać go chętnym nabywcom. Wszystkie klocki zawarte w zestawie cechują żywe, zachęcające do zabawy barwy, które pobudzają dziecięcą wyobraźnię.

 • 1½+
 • 33