menu_open
menu
tuKupiszKlocki.pl BETA

LEGO®

Klocki LEGO

(874)

Czy warto kupić klocki LEGO?

Chociaż klocki LEGO są produkowane od ponad 70 lat ich popularność nie słabnie. Różnorodność serii, kolorów, postaci i faktur pozwala dzieciom przenieść się poprzez zabawę do świata swoich najskrytszych marzeń we własnym domu. Inspiruj dzieci do działania , wprowadź je do pełnego przygód świata LEGO. Oferta grupy Lego stale się poszerza co daje możliwość ciągłego rozwoju swojej kolekcji. Serie klocków LEGO to inspiracja życiem w mieście (LEGO® City), popularnych filmów (LEGO® Star Wars™, LEGO® Harry Potter™), gier (LEGO® Minecraft™) i światowej architektury (LEGO® Architecture). Dodatkowo w ofercie znajdziesz dwie serie dedykowane małym dzieciom (LEGO® Duplo®) i dziewczynkom (LEGO® Friends)

LEGO City Jacht 60221

Jacht 60221

LEGO City

 • od63,92zł do78,75zł Porównaj ceny w 5 sklepachexpand_more

LEGO City Jacht 60221 najlepsze klocki dla dzieci żadnych przygód. W zestawie znajduje się statek podwodny, figurki nurków oraz skrzynia ze skarbem. Statek ma ściąganą, górną część, pozwala to na schowanie rzeczy lub zagospodarowanie miejsca dla pasażerów. Zabawa klockami. LEGO City Jacht 60221 rozwija, uczy i daje możliwość zmiany charakteru zabawy. Do zestawu są elementy podwodnego świata, które sprawią że młody nurek, odkryje tajemnicę znajdującą się w podwodnym świecie. Klocki są bezpieczne i wykonane z najlepszych produktów. Ze względu na dużo małych elementów, nadają się dla dzieci powyżej 5 roku życia.

 • 5+
 • 148

LEGO Minecraft Przygoda w tajdze 21162

Przygoda w tajdze 21162

LEGO Minecraft™

 • od32,88zł do37,34zł Porównaj ceny w 3 sklepachexpand_more

Czy jako wielbiciel Minecrafta zastanawiałeś się kiedykolwiek, by rozgrywkę komputerową przenieść do świata rzeczywistego? Czy pomyślałeś przy tym jak taka zabawa mogłaby wyglądać? Jeśli tak, to już nie musisz o tym myśleć! Dzięki zestawowi klocków LEGO Minecraft Przygoda w tajdze 21162 przeniesiesz się do świata gry i razem z najlepszymi przyjaciółmi będziesz mógł przeżyć przygodę w świecie rzeczywistym!

Zestaw klocków LEGO Minecraft Przygoda w tajdze 21162 przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 7 lat. Zawiera on 74 elementy (w tym figurkI Steve'a ze złotym mieczem oraz szkieleta z łukiem), dzięki którym można idealnie odwzorować rozgrywkę z gry Minecraft. Zestaw jest kompatybilny z innymi zestawami z serii LEGO Minecraft.

 • 7+
 • 74

LEGO Friends Kostka do zabawy Emmy 41404

Kostka do zabawy Emmy 41404

LEGO Friends

 • od25,99zł do35,40zł Porównaj ceny w 4 sklepachexpand_more

Ten wyjątkowy zestaw zawiera studio fotograficzne, elementy wystroju oraz figurki zwierząt, umożliwiając wspaniałą zabawę. LEGO Friends Kostka do zabawy Emmy 41404 można połączyć z innymi zabawkami, dlatego zabawa ma wiele wariantów. Studio ma wiele przedmiotów, niezbędnych do stworzenia sesji. Zestaw zawiera wyciągane elementy, dostosowane do umiejętności oraz wieku dziecka. Nadaje się dla dzieci, które skończyły 7 lat. W zestawie instrukcja oraz klocki, niezbędne do budowy studia fotograficznego.

 • 6+
 • 36

LEGO Minecraft Kryjówka rozbójników 21159

Kryjówka rozbójników 21159

LEGO Minecraft™

 • od101,52zł do119,00zł Porównaj ceny w 3 sklepachexpand_more

Jesteś fanem komputerowej gry Minecraft i chciałbyś przenieść emocje z wirtualnego świata do prawdziwego życia? Jest to możliwe już dzisiaj dzięki zestawowi klocków LEGO Minecraft Kryjówka rozbójników 21159. Podczas zabawy z najlepszymi przyjaciółmi wciel się w rolę rozbójnika z kuszą lub żelaznego gnoma i spędź wiele przyjemnych godzin na rozgrywce!

Zestaw klocków LEGO Minecraft Kryjówka rozbójników 21159 jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego fana komputerowej gry Minecraft w wieku od 8 lat. Zestaw składa się z 303 elementów. Zawiera figurki rozbójników z kuszami, żelaznego gnoma, manekiny do ćwiczeń strzeleckich oraz mnóstwo dodatkowych akcesoriów jak na przykład w pełni wyposażony namiot.

 • 8+
 • 303

LEGO Ninjago Awatar Lloyda Kapsuła gracza 71716

Awatar Lloyda — kapsuła gracza 71716

LEGO NINJAGO®

 • od34,67zł do39,99zł Porównaj ceny w 4 sklepachexpand_more

LEGO Ninjago Awatar Lloyda Kapsuła gracza 71716 to wspaniała zabawa. Zestaw zawiera magiczny automat do gry oraz dwie figurki. Lloyd musi przedostać się do cyfrowego świata, i rozwiązać zagadkę zniknięcia graczy. Gra jest trudna i wymagająca. Maszyny, są niebezpieczne, a tylko przeniknięcie do świata cyfrowego, rozwiąże zagadkę. LEGO Ninjago Awatar Lloyda Kapsuła gracza 71716 to zabawę na różne sposoby. Zabawka rozwija, uczy, pobudza wyobraźnię oraz poprawia umiejętność. Zestaw łączy się z innymi zabawkami, tworząc super zabawę. Produkt dla dzieci, które ukończyły 7 lat.

LEGO Star Wars Wahadłowiec Kylo Rena 75264

Wahadłowiec Kylo Rena™ 75264

LEGO Star Wars™

 • od39,90zł do44,99zł Porównaj ceny w 4 sklepachexpand_more

Już dziś wciel się w rolę Kylo Rena i przeżyj niesamowite przygody odtwarzając sceny z filmy "Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie". Umożliwi to Tobie zestaw klocków LEGO Star Wars Wahadłowiec Kylo Rena 75264. Lataj wahadłowcem z ruchomymi skrzydłami i miotaczami i walcz z Ruchem Oporu. Może tym razem to właśnie zło zwycięży?

Zestaw klocków LEGO Star Wars Wahadłowiec Kylo Rena 75264 to idealny pomysł na prezent dla każdego fana filmowej sagi Gwiezdne Wojny w wieku od 6 lat. Zestaw zawiera 72 elementy, w tym figurkę Kylo Rena z mieczem świetlnym. Zestaw jest kompatybilny z innymi zestawami klocków LEGO z serii Star Wars.

 • 6+
 • 72

LEGO Ninjago Samochód Cole'a 71706

Samochód Cole'a 71706

LEGO NINJAGO®

 • od33,12zł do40,60zł Porównaj ceny w 4 sklepachexpand_more

LEGO Ninjago Samochód Cole'a 71706 wyjątkowa zabawka dla każdego miłośnika aut. W zestawie, znajduje się samochód, oraz dwie figurki. Nieustraszony Cole, walczy z Hausnerem, by uwolnić Key-Tanę. Zadanie jest trudne. Rozgrywa się w cyfrowym świecie. Dziecko podejmuje trudne decyzje, by osiągnąć cel. Sytuacje są niebezpieczne, emocjonujące, nieprzewidywalne i straszne. LEGO Ninjago Samochód Cole'a 71706 to wyjątkowa i ciekawa zabawa. Zestaw rozwija, uczy, poprawia sprawność i wyobraźnię dziecka. Łączy się z innymi zabawkami. Nadaje się dla dzieci, powyżej 4 roku życia.

 • 4+
 • 52

LEGO Speed Ferrari F8 Tributo 76895

Ferrari F8 Tributo 76895

LEGO Speed Champions

~62 Porównaj ceny

Przenieś się do świata wyścigów samochodowych i przeżyj niesamowitą przygodę już dziś! Jest to możliwe dzięki zestawowi klocków LEGO Speed Ferrari F8 Tributo 76895. Zaproś najbliższych przyjaciół i bawcie się swoimi replikami rzeczywistych samochodów biorących udział w wyścigach samochodowych! Wciel się w rolę kierowcy Ferrari F8 i udowodnij, że to właśnie Ty jesteś najlepszym kierowcą wszech czasów!

Zestaw LEGO Speed Ferrari F8 Tributo 76895 jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego fana wyścigów samochodowych w wieku od 7 lat. Zawiera 275 elementów, dzięki którym masz możliwość zbudowania idealnej repliki Ferrari F8. Zestaw jest kompatybilny z innymi zestawami klocków LEGO z serii Speed.

 • 7+
 • 275

LEGO Friends Kostka do zabawy Andrei 41400

Kostka do zabawy Andrei 41400

LEGO Friends

LEGO Friends Kostka do zabawy Andrei 41400 to wyjątkowe miejsce, które pobudzi wyobraźnię każdego dziecka. W zestawie znajduje się figurka zwierzaka oraz wykonane z klocków instrumenty muzyczne. Dzięki scenie muzycznej, każde dziecko zorganizuje wyjątkowy koncert. Uczestniczyć mogą w nim wszystkie zabawki, które będą muzykami, lub wcielą się w rolę publiczności. Zabawka doskonale rozwija umiejętności dziecka i poszerza wyobraźnię. LEGO Friends Kostka do zabawy Andrei 41400 nadaje się dla dzieci powyżej 4 roku życia. Przekonaj się, jak jak wygląda praca Muzyka i koncertuje gdzie tylko zechcesz!

 • 6+
 • 49

LEGO City Furgonetka z lodami 60253

Furgonetka z lodami 60253

LEGO City

 • od69,90zł do72,50zł Porównaj ceny w 3 sklepachexpand_more

Już dziś zacznij budować miasto swoich marzeń! Jest to możliwe dzięki zestawowi klocków LEGO City Furgonetka z lodami 60253. Do wspólnej zabawy zaproś swoich najbliższych przyjaciół! Wciel się tym razem w rolę sprzedawcy lodów, który ratuje mieszkańców w upalne dni. Usiądź za kierownicą furgonetki i pokonuj kolejne kilometry, by dać radość całemu miastu!

Zestaw klocków LEGO City Furgonetka z lodami 60253 to wspaniały pomysł na prezent dla każdej osoby uwielbiającej bawić się w budowanie miasta. Ze względu na występujące drobne elementy klocki z zestawu zalecane są dla dzieci powyżej 5 roku życia. Zestaw składa się z 200 elementów i zawiera figurki: sprzedawcy lodów, mieszkańca, psa oraz niezbędne elementy potrzebne do zbudowania furgonetki z lodami.

 • 5+
 • 200

LEGO Friends Wózek z lodami 41389

Wózek z lodami 41389

LEGO Friends

 • od30,89zł do39,99zł Porównaj ceny w 4 sklepachexpand_more

LEGO Friends Wózek z lodami 41389 to zabawka w upalny dzień. Dziecko jest sprzedawcą lodów. Zestaw zawiera wózek, figurkę, lody na patyku, rożki oraz gałki lodów. Lodziarnia, jest mała, lekka, wytrzymała i przenośna. Zestaw zawiera plastikowe klocki. Wykonana z porządnego materiału. Nie przemaka oraz jest łatwa w umyciu. LEGO Friends Wózek z lodami 41389 rozwija, pobudza wyobraźnie, uczy i umila czas. Nadaje się do zabawy w grupie. Zestaw łączy się z innymi zabawkami i zawiera małe elementy. Przeznaczony dla dzieci, które skończyły 6 rok życia. Gwarancja świetnej zabawy.

LEGO Friends Salon fryzjerski w Heartlake 41391

Salon fryzjerski w Heartlake 41391

LEGO Friends

 • od66,33zł do74,62zł Porównaj ceny w 3 sklepachexpand_more

O czym marzy praktycznie każda dziewczynka? O tym, aby w przyszłości zostać fryzjerką! A to marzenie może spełnić się już dzisiaj dzięki zestawowi klocków LEGO Friends Salon fryzjerski w Heartlake 41391. Zaproś najlepsze przyjaciółki do wspólnej zabawy w salon fryzjerski! Wciel się w rolę fryzjerki, która tworzy modne fryzury i spędzaj czas na pogawędkach z klientkami.

Zestaw klocków LEGO Friends Salon fryzjerski w Heartlake 41391 jest doskonałym pomysłem na prezent dla każdej wielbicielki czesania. Ze względu na małe elementy i możliwość zadławienia zestaw przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Zestaw klocków składa się z 235 elementów, w których znaleźć można figurki, klocki niezbędne do zbudowania salonu fryzjerskiego, ale także niezliczone peruki oraz fryzjerskie akcesoria.

 • 6+
 • 235

LEGO DUPLO Samolot 10908

Samolot 10908

LEGO DUPLO®

 • od32,90zł do35,99zł Porównaj ceny w 2 sklepachexpand_more

Dla każdego dziecka marzącego o wspaniałej zabawie, doskonałym rozwiązaniem jest LEGO DUPLO Samolot 10908. Ten wyjątkowy zestaw, zawiera samolot z obrotowym śmigłem, figurkę pilota oraz niezbędne narzędzia, dzięki którym, uda się naprawić usterkę. Zestaw LEGO DUPLO Samolot 10908 łatwo połączyć z innymi zabawkami, dzięki czemu możemy otworzyć dowolną scenę. Zbudować duże miasto z lotniskiem, lub przygotować nowoczesne lotnisko, z którego zabawki odlecą w poszukiwaniu przygód. Zestaw rozwija umiejętności oraz poszerza wyobraźnię. Nadaje się dla dzieci, które skończyły 2 lata.

 • 2+
 • 12

LEGO Minecraft Jaskinia zombie 21141

Jaskinia zombie 21141

LEGO Minecraft™

 • od62,99zł do95,00zł Porównaj ceny w 5 sklepachexpand_more

Zaproś swoich najlepszych przyjaciół i już dziś przeżyjcie w rzeczywistym świecie przygody rodem z komputerowej gry Minecraft! Doskonałą zabawę przez niezliczoną liczbę godzin zapewni Wam zestaw klocków LEGO Minecraft Jaskinia zombie 21141. Wciel się w rolę Steve’a i wysadź przejście do jaskini opanowanej przez nietoperze. Walcz z zombiakami i zdobądź rudę złota lub diamentu!

Zestaw klocków LEGO Minecraft Jaskinia zombie 21141 jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego fana gry komputerowej Minecraft powyżej 7 roku życia. Zestaw zawiera 241 elementy, w tym figurki Steve’a, zombiaków, nietoperza oraz inne akcesoria przydatne w plądrowaniu jaskini. Zestaw jest kompatybilny z innymi zestawami klocków z serii LEGO Minecraft.

 • 7-14
 • 241

LEGO Friends Cukiernia z babeczkami Olivii 41366

Cukiernia z babeczkami Olivii 41366

LEGO Friends

 • od103,99zł do128,09zł Porównaj ceny w 4 sklepachexpand_more

Babeczki, to ulubiony produkt każdego dziecka. Dzięki LEGO Friends Cukiernia z babeczkami Olivii 4136 każde dziecko może przygotować swoje beczki, które sprzeda innym mieszkańcom Heartlake. W zestawie znajdują się dwie figurki Olivia i Emma oraz figurka robota. Ponadto znajduje się kuchnia z piecem oraz umywalką, stoliki dla gości oraz skuter, dzięki któremu można rozwozić pyszne babeczki. Zestaw LEGO Friends Cukiernia z babeczkami Olivii 4136 jest rozwijający i dostarczą mnóstwo zabawy. Z powodu dużej ilości małych elementów, przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia.

 • 6+
 • 335

LEGO Ninjago Dżunglowy ścigacz 71700

Dżunglowy ścigacz 71700

LEGO NINJAGO®

~31 Porównaj ceny

Kochasz oglądać serial telewizyjny Ninjago, a oprócz tego jesteś także wielbicielem różnego rodzaju pojazdów samochodowych? W takim razie zestaw klocków LEGO Ninjago Dżunglowy ścigacz 71700 jest stworzony wprost idealnie dla Ciebie! Przeżyj niesamowite przygody w dżungli wcielając się w rolę Lloyda i wspólnie pokonujcie przeciwności losu z wykorzystaniem dżunglowego ścigacza!

Zestaw klocków LEGO Ninjago Dżunglowy ścigacz 71700 jest doskonałym pomysłem na prezent dla każdego fana serialu Ninjago powyżej 7 roku życia. Składa się z 127 elementów i zawiera m.in. figurę ninję Lloyda oraz elementy potrzebne do zbudowania dżunglowego ścigacza. Zestaw jest kompatybilny z innymi zestawami klocków LEGO z serii Ninjago.

 • 7+
 • 127

LEGO Technic Ciężarówka wyścigowa 42104

Ciężarówka wyścigowa 42104

LEGO Technic™

 • od59,99zł do84,95zł Porównaj ceny w 4 sklepachexpand_more

LEGO Technic Ciężarówka wyścigowa 42104 to wyjątkowe klocki dla dziecka. Budowa jest prosta, szybka i rozwija umiejętności. Auto ma napęd i uczestniczy w prawdziwych wyścigach. Ciężarówkę należy pociągnąć i puścić by jechała. Zestaw LEGO Technic Ciężarówka wyścigowa 42104 pobudza wyobraźnię, uczy, rozwija umiejętności i sprawność ruchową. Zabawka łączy się z innymi. Gwarancja świetnej zabawy. Zestaw LEGO Technic Ciężarówka wyścigowa 42104 zawiera instrukcje i małe elementy. Produkt solidny, wytrzymały, lekki i mały. Nadaje się dla dzieci, które ukończyły 7 rok życia.

 • 7+
 • 227

LEGO Kreatywne duże pudełko 10698

Kreatywne klocki LEGO®, duże pudełko 10698

LEGO Classic

Każdy fan klocków LEGO wie, że nigdy nie jest ich za dużo. A często zdarza się, że mamy taką dużą wyobraźnię, że ich po prostu brakuje w najmniej oczekiwanym momencie! I co wtedy zrobić? Wykorzystać zestaw klocków LEGO Kreatywne duże pudełko 10698, dzięki któremu możliwe będzie zbudowanie nawet najbardziej szalonych i niespodziewanych konstrukcji!

Ze względu na małe elementy zestaw klocków LEGO Kreatywne duże pudełko 10698 przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 roku życia. Składa się z 790 elementów i zawiera mnóstwo klocków r różnych kolorach, między innymi: 8 różnych typów okien, drzwi oraz ram, płytki konstrukcyjne, zestawy opon oraz zestawy oczu dla figurek.

 • 4+
 • 790

LEGO City Pług gąsienicowy 60222

Pług gąsienicowy 60222

LEGO City

 • od52,10zł do74,99zł Porównaj ceny w 5 sklepachexpand_more

Zimowe zabawy, nie byłyby możliwe, bez LEGO City Pług gąsienicowy 60222. To wyjątkowy zestaw klocków, z pługiem, wyposażonym w otwieraną kabinę, obrotową armatkę śnieżną oraz lamiesz z przodu pojazdu. Dzięki ruchowym częścią, łatwo odśnieżyć stok narciarski, umożliwiając szaloną zabawę mieszkańcom LEGO City. Zestaw, wyposażony jest również w figurkę. LEGO City Pług gąsienicowy 60222 to wyjątkowa zabawka, która dostarczy wspaniałej zabawy. Przeznaczona jest dla dzieci, powyżej 6 roku życia. Zbuduj swój wyjątkowy świat LEGO i ciesz się wspaniałą zabawą z Pługiem gąsienicowym.

 • 6+
 • 197

LEGO Ninjago Tytanowy robot Lloyds 70676

Mechaniczny tytan Lloyda 70676

LEGO NINJAGO®

 • od220,00zł do247,92zł Porównaj ceny w 3 sklepachexpand_more

Już dziś zaproś najlepszych przyjaciół i rozegrajcie starcie śnieżnych samurajów rodem z serialu telewizyjnego Ninjago! Zabawę uprzyjemni Wam zestaw klocków LEGO Ninjago Tytanowy robot Lloyds 70676. Wciel się w rolę Lloyda, Zane FS, generała Vex’a lub śnieżnego mistrza miecza, łucznika czy wojownika. Przejmij stery nad tytanowym robotem i wspólnie z przyjaciółmi odtwórz sceny z serialu!

Zestaw klocków LEGO Ninjago Tytanowy robot Lloyds 70676 to spełnienie marzeń każdego fana serialu telewizyjnego Ninjago powyżej 9 roku życia. Zawiera 876 elementów, dzięki którym możliwe będzie zbudowanie tytanowego robota. Oprócz tego w zestawie można znaleźć figurki Lloyda, Zane FS, generała Vex’a, śnieżnego mistrza miecza, łucznika i wojownika wraz z niezbędnym uzbrojeniem.

 • 9+
 • 876