menu_open
menu
tuKupiszKlocki.pl BETA

klocki LEGO

Klocki LEGO City

(96)

Kiedy warto zacząć zbierać LEGO City?

LEGO® City to unikalna seria klocków zainspirowana życie miejskim. Pozwala wcielić się dzieciom w bohaterów życia codziennego, rozwijać swoją kreatywność poprzez budowę miasta. Jeżeli Twoje dziecko skończyło 3 latka to już wystarczająco dużo aby rozpocząć przygodę z budową metropolii. W mieście zawsze dużo się dzieje, służby całą dobę stoją na straży bezpieczeństwa miasta. Pozwól dziecku poznać ich pracę, z pewnością docenią trud takich zawodów jak strażak, policjant czy lekarz. Klocki LEGO City to realistyczny świat LEGO oferujący bogaty asortyment zestawów z których każde dziecko będzie miało możliwość stworzenia własnej przygody. Niech Twoje dziecko stanie się częścią stale rozrastającej się społeczności miasta LEGO.

LEGO City Transport i montaż rakiet 60229

Transport i montaż rakiety 60229

LEGO City

~429 Porównaj ceny

Lego City Transport i montaż rakiety 60229, to zestaw klocków lego, który idealnie rozwinie intelektualnie jak i fizycznie twoje dziecko. Klocki dla dzieci od 7 lat. W klockach znajduje się 1055 elementów. Zestaw przeznaczony jest zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Klocki pozwolą rozwinąć wyobraźnie na temat rakiet kosmicznych. Poprzez składanie, dziecko poznaje kosmos. Ten zestaw to bardzo fajna i ciekawa alternatywa dla książek czy internetu. Twoje dziecko będzie spędzało czas z tobą.

 • 7+
 • 1055

LEGO City Nitro Wheels Warsztat tuningowy 60258

Warsztat tuningowy 60258

seria LEGO City

 • od399,00zł do418,70zł Porównaj ceny w 3 sklepachexpand_more

Warsztat Tuningowy to klocki pełne atrakcji! To klocki, które spodobają się dzieciom, które są fanami modeli samochodów a także serialu Lego City. W zestawie przyczepa kempingowa, holownik i warsztat samochodowy. Do dyspozycji maluchów jest cała gama figurek i pojazdów, by mieć z tych klocków jeszcze więcej zabawy. Ciekawe modele samochodów spodobają się każdemu młodemu miłośnikowi motoryzacji. Dzieci mogą uruchomić podnośnik, holować samochód i podnosić go za pomocą lewarka. Klocki zawierają interesujące pojazdy, budynki pełne rozmaitych funkcji i ciekawe postacie. Rozwijają wyobraźnię i zapewniają dużo dobrej zabawy.

 • 6+
 • 897

LEGO City Centrum lotów kosmicznych 60228

Centrum lotów kosmicznych 60228

LEGO City zestaw

 • od303,55zł do399,00zł Porównaj ceny w 2 sklepachexpand_more

Podaruj miłośnikowi kosmosu ten niepowtarzalny zestaw klocków! Centrum lotów kosmicznych to klocki nawiązujące do startu rakiety. Zestaw inspirowany pracą NASA zawiera rakietę modułową z kokpitem, silnikiem i ładownią. Wśród klocków znajdziesz też kolejkę prowadzącą pod samą rakietę, centrum badawcze i centrum lotów. Wieża osiada funkcję rozkładania i odliczania czasu do startu rakiety. Łazik, wyrzutnia i minifigurki urozmaicają zabawę. Rakieta wzorowana jest na rakietach NASA i można ją zbudować na kilka różnych sposobów. Podaruj miłośnikowi lotów w kosmos te klocki, a dasz mu wspaniałą zabawę na wiele godzin.

 • 7+
 • 837

LEGO City Posterunek policji 60246

Posterunek policji 60246

klocki LEGO City

 • od289,99zł do418,70zł Porównaj ceny w 5 sklepachexpand_more

Klocki lego City Posterunek policji 60246 sprawią, że radość Twojego dziecka nigdy się nie skończy! To nie jest zwykła zabawa klockami. Załodze policyjnej prawdopodobnie przeszkodzą w pracy groźni złoczyńcy. Wtedy policjanci opuszczą swój posterunek i na sygnale ruszą w pościg swoimi szybkimi radiowozami! Jeśli przestępcy znikną z oczu, z pomocą przyjdą wytresowane psy policyjne, które bezsprzecznie ich wytropią! Po udanej akcji bohaterowie wrócą do jednostki, a złoczyńcy zostaną zamknięci w więzieniu. To klocki, które rozwiną wyobraźnię Twojego dziecka, a przy okazji dadzą dużo frajdy!

 • 6+
 • 743

LEGO City Straż pożarna w śródmieściu 60216

Straż pożarna w śródmieściu 60216

z serii LEGO City

 • od359,99zł do454,65zł Porównaj ceny w 3 sklepachexpand_more

Klocki LEGO City straż pożarna w śródmieściu to zestaw, który zagwarantuje wiele godzin dobrej zabawy. Przeznaczony jest dla dzieci powyżej szóstego roku życia. Szczególnie dla tych, których marzeniem na przyszłość jest praca w straży pożarnej. W skład zestawu wchodzi 943 elementy. Zawiera między innymi: wóz strażacki, dwupiętrowy budynek, helikopter i dźwig obrotowy. Zabawa z tymi klockami wyzwoli w Twoim dziecku wszystkie pokłady kreatywności. Sprawi, że zacznie szukać nietypowych rozwiązań a klocki LEGO nigdy się nie znudzą.

 • 6+
 • 943

LEGO City Otwarcie sklepu z pączkami 60233

Otwarcie sklepu z pączkami 60233

klocki zestaw LEGO City

 • od287,99zł do298,79zł Porównaj ceny w 2 sklepachexpand_more

LEGO City Otwarcie sklepu z pączkami 60233 to dobry zestaw klocków dla dzieci. Są to najlepsze rozwiązania dla każdej osoby, która chce korzystać z zabawy w sklep. Chłopcy i dziewczynki bardzo chętnie korzystają z takiego zestawu klocków i tworzą sobie możliwość wspaniałej zabawy. Każde dziecko lubi bawić się takimi klockami, ponieważ dzieciaki mogą bawić się w kilka osób i rozwijać swoje umiejętności w ten właśnie sposób. LEGO to doskonała zabawka - sprzedawanie muffinek czy pączków na pewno zapewni czas.

 • 6+
 • 790

LEGO City Kurort Narciarski 60203

Kurort narciarski 60203

zestaw z serii LEGO City

 • od231,88zł do287,99zł Porównaj ceny w 4 sklepachexpand_more

Co kupić dziecku? Najlepiej klocki Lego, a szczególnie zestaw LEGO City Kurort narciarski 60203. Ten wyjątkowy komplet klocków przeniesie dziecko do krainy śniegu i zimowej zabawy. Produkt dedykowany jest dzieciom w wieku 6+. Składa się aż z 806 elementów. Doskonała zabawka na długie zimowe wieczory. Do wspólnego układania można zaprosić przyjaciół i kolegów. Baza ratunkowa, sklep narciarski, figurki narciarzy. Wiele atrakcji oferuje taka zabawka, która wyjątkowo pobudza dziecięcą wyobraźnię. Terenówka z pługiem do odśnieżania, skuter śnieżny z przyczepką, helikopter, a całości dopełnia zestaw 11 małych figurek. Zabawka z najwyższej półki, która urozmaici każde dziecięce spotkanie.

 • 6+
 • 806

LEGO City Remiza strażacka 60215

Remiza strażacka 60215

LEGO City zestawy

 • od215,99zł do249,00zł Porównaj ceny w 4 sklepachexpand_more

LEGO City Remiza strażacka 60215 to świetna zabawka dla dzieciaków. Kto nie chciał być w dzieciństwie strażakiem oraz gasić pożarów. Świetna i duża remiza strażacka to dobre miejsce dla każdego strażaka. W zestawie jest biuro, pokój do odpoczywania, wieża obserwacyjna, a także terenówka z wężem strażackim oraz skuter wodny, cztery mini figurki oraz figurka psa z remizy. Komplet polecany jest dzieciom w wieku od pięciu lat. 509 klocków jest w tym zestawie dla chłopców i dziewczynek. Taki prezent ucieszy dzieciaki i da im sposób na kreatywną zabawę.

 • 5+
 • 509

LEGO City Baza policji powietrznej 60210

Baza policji powietrznej 60210

LEGO City klocki

 • od271,99zł do327,59zł Porównaj ceny w 4 sklepachexpand_more

Klocki LEGO City baza policji powietrznej 60210 zapewnią dobrą zabawę Twojemu maluchowi. Dzięki tym klockom poczuje się prawie jak stróż prawa! Podczas gdy jeden z policjantów będzie czuwał w jednostce, reszta załogi uda się na misję specjalną policyjnym samolotem! Lot spadochronem prawdopodobnie zachwyci każde spragnione przygód dziecko! Pościg za złoczyńcami na policyjnym skuterze? Po udanej misji pora, aby odbyli kare w więzieniu? Teraz to możliwe! Te klocki gwarantują godziny nieprzerwanej zabawy!

LEGO City Stacja benzynowa 60257

Stacja benzynowa 60257

LEGO City

 • od199,00zł do208,70zł Porównaj ceny w 3 sklepachexpand_more

Klocki stacja benzynowa 60257 pozwolą dziecku na nieskończoną podroż w krainę najlepszej zabawy! Zestaw składa się z dwóch pojazdów, dzięki którym Twoja pociecha może zwiedzać cały świat! Dystrybutory z paliwem z pewnością sprawią, że zabawa nabierze większego realizmu. Prawdopodobnie pozwolą na nieograniczone możliwości poruszania się! Długa podróż samochodem, a może rodzinne wakacje w kamperze? Te klocki sprawią, że wszystko może się wydarzyć! Ochroniarz pilnujący stacji benzynowej uda się w pościg za każdym złodziejem paliwa! Dzięki tym klockom Twoje dziecko nigdy nie dozna nudy!

 • 5+
 • 354

LEGO City Superszybki pociąg osobowy 60197

Pociąg pasażerski 60197

LEGO City zestaw klocków

 • od179,00zł do501,29zł Porównaj ceny w 4 sklepachexpand_more

Zapewnij w swoim mieście z zestawu LEGO City wygodny środek do przemieszczania się dla mieszkańców. Superszybki pociąg osobowy jest w stanie zabrać wiele osób i pozwolić im na sprawne przemieszczanie się po mieście. Pociąg jest sterowany za pomocą pilota na podczerwień. Stwórz pociąg, zabierz pasażerów i zadbać o to, aby dotarli oni w ustalonym czasie w konkretne miejsce. Do zestawu z pociągiem dołączony jest komplet torów, po którym pociąg będzie się poruszał. Superszybki pociąg osobowy będzie stanowił świetny dodatek do każdego miasta i uczyni je jeszcze bardziej funkcjonalnym. Zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. W zestawie poza podstawowymi elementami znajdują się również figurki oraz inne niezbędne elementy.

 • 6-12
 • 677

LEGO City Stacja kosmiczna na Księżycu 60227

Stacja kosmiczna na Księżycu 60227

LEGO City seria

 • od166,99zł do179,00zł Porównaj ceny w 3 sklepachexpand_more

Klocki Lego City Stacja Kosmiczna na Księżycu to fenomenalny zestaw dla wszystkich młodych fanów kosmosu. Z tych klocków twoje dziecko zbuduje stację kosmiczną wzorowaną na projektach NASA. Zestaw składa się z trzech modułów które można odczepiać. Dodatkowo w pudełku znajdziemy świecący klocek, odczepianego satelitę, prom i powietrzną śluzę. Klocki uzupełnione są o figurkę robota i cztery inne minifigurki. Jeżeli masz w domu małego fana nauki, w tych klockach znajdzie wszystko czego potrzebuje do dobrej zabawy.

 • 6+
 • 412

LEGO City Mobilne centrum dowodzenia 60139

Mobilne centrum dowodzenia 60139

zestaw LEGO City

Aby w mieście z kolekcji LEGO City panował porządek niezbędne jest zapewnienie odpowiednich narzędzi do wyszukiwania i łapania przestępców. Pomaga w tym mobilne centrum dowodzenia. Obiekt zawiera specjalną satelitę, która da możliwość bardzo łatwego namierzenia przestępców przemieszczających się na quadzie. Postaw na wprowadzenie w swoim mieście takiego centrum dowodzenia, które pozwoli na bardzo sprawne wyłapywanie wszystkich przestępców, którzy stanowią zagrożenie dla pozostałych obywateli. Stwórz mobilne centrum dowodzenia i zadbaj o porządek. W zestawie znajdują się 2 figurki policjantów, 2 figurki złodziei oraz policyjny pies. Dodatkowo znajduje się także policyjny motocykl oraz quad przestępców, który pozwala na wyrwanie drzwi z policyjnego aresztu i uwolnienie złodziejaszka.

 • 6-12
 • 374

LEGO City Laweta helikoptera policyjnego 60244

Laweta helikoptera policyjnego 60244

klocki z serii LEGO City

 • od145,00zł do176,99zł Porównaj ceny w 4 sklepachexpand_more

Klocki LEGO City Laweta helikoptera policyjnego, świetna propozycja dla dziewczynek i chłopców. Z tymi klockami, można stworzyć wiele interesujących teatrzyków. Zabawa z klockami LEGO rozwija wyobraźnię dziecka i zapewni wiele godzin dobrej rozrywki. Dlaczego powinno się, wybrać akurat ten zestaw? W pudełku mamy bardzo dużo świetnych elementów, np. 4 figurki, latający helikopter, lawetę, motocykl, quada oraz wiele więcej. Z pewnością, warto wziąć pod uwagę ten komplet. W opakowaniu mamy 317 części. Zabawka jest przeznaczona dla osób w wieku 5+. Klocki są bardzo dobrej jakości i bezpieczne dla dzieci.

 • 5+
 • 317

LEGO City Samolot strażacki 60217

Samolot strażacki 60217

odkryj LEGO City

 • od114,00zł do158,59zł Porównaj ceny w 4 sklepachexpand_more

LEGO City Samolot strażacki to klocki, które pobudzą wyobraźnię Twojego dziecka. Zestaw składa się z trzech minifigurek LEGO City - pilota i dwóch strażaków oraz figurki skunksa. Po złożeniu klocków atrakcyjny zestaw zawiera również samolot strażacki, dwa płonące drzewa, terenówkę strażacką, 14 klocków przedstawiających wodę, sześć płomieni, sprzęt ochronny i toporek strażacki. Chcesz wyruszyć we wspaniałą i pełną emocji przygodę? Weź klocki, zbuduj z nich płonące drzewa i leć samolotem gasić ogromny pożar!

 • 6+
 • 363

LEGO City Terenówka na safari 60267

Terenówka na safari 60267

katalog LEGO City

~129 Porównaj ceny

Klocki LEGO City Terenówka na safari 60267 to świetny pomysł na zabawę dla Twojej pociechy! Z tymi klockami każde dziecko przeniesie się w niezapomnianą podróż terenówką po dzikiej Afryce. Możliwość fotografowania groźnej lwicy czy kolorowej papugi przeniesie zabawę na nowy poziom! Te klocki niewątpliwie pobudzą wyobraźnię Twojej pociechy! Być może odkrywcy rozbiją obóz pod drzewem, niedaleko dzikich zwierząt? To dopiero niesamowite wrażenia! Pozwól swojemu dziecku zdobywać świat z tym fantastycznym zestawem klocków!

 • 5+
 • 168

LEGO City Centrum motoryzacyjne 60232

Centrum motoryzacyjne 60232

sklep LEGO City

 • od125,00zł do149,39zł Porównaj ceny w 3 sklepachexpand_more

LEGO City Centrum motoryzacyjne 60232 klocki, to marzenie każdego małego pasjonata samochodów i zabawy klockami. Ten wspaniały zestaw klocków zapewni wiele godzin zabawy. W pudełku znajdują się aż trzy pojazdy: żółty, z hakiem do holowania, czerwony kabriolet oraz cysterna! Towarzyszą im aż cztery ludziki LEGO, a każdy z ich jest specjalistą w innym fachu. Do dyspozycji małego mechanika lubiącego zabawę w klockach są różne instalacje, takie jak myjnia czy dystrybutor paliwa. Te klocki z pewnością uszczęśliwią Twoją pociechę. Dzięki klockom zabawa nie ma końca!

 • 4+
 • 234

LEGO City Napad z monster truckiem 60245

Napad z monster truckiem 60245

promocje LEGO City

 • od119,99zł do199,00zł Porównaj ceny w 5 sklepachexpand_more

Klocki LEGO City napad z monster truckiem 60245 zagwarantują Twojemu dziecku prawdziwy dreszczyk emocji! To klocki, które prawdopodobnie zapewnią każdemu maluchowi godziny wspaniałej zabawy. Twoja pociecha może wcielić się w rolę bohaterskiego policjanta pilnującego porządku. Wtedy policyjnym wozem lub na skuterze pogna w pościg za złodziejami! Być może to czarny charakter będzie górą i tym razem to właśnie rabusie uciekną z pieniędzmi? To Twoje dziecko zdecyduje jak potoczą się losy bohaterów! Wraz z tymi klockami pozwól swojemu maluchowi rozwijać wyobraźnię!

 • 5+
 • 362

LEGO City Pościg helikopterem policyjnym 60243

Pościg helikopterem policyjnym 60243

zestawy LEGO City

 • od117,00zł do119,90zł Porównaj ceny w 4 sklepachexpand_more

Klocki LEGO City Pościg helikopterem policyjnym 60243 da Twojemu dziecku wspaniałe możliwości zabawy! Ten zestaw klocków to cztery niesamowite pojazdy. Teraz Twoje dziecko prawdopodobnie będzie mogło dokładnie poznać każdy z nich! Pościg za złoczyńcami policyjnym samolotem czy szybkim czterokołowcem? Być może to złodzieje cennych diamentów tym razem wygrają? Te klocki to wiele możliwości rozwoju akcji. Dzięki nim Twój maluch nauczy się odróżniać bohaterów od przestępców! To edukacja połączona z niesamowitą zabawą!

 • 5+
 • 212

LEGO City Wyprawa badawcza na Marsa 60226

Wyprawa badawcza na Marsa 60226

LEGO City promocja

 • od99,95zł do107,89zł Porównaj ceny w 3 sklepachexpand_more

Dla miłośników kloców, idealnym pomysłem na prezent będzie zestaw LEGO City Wyprawa badawcza na Marsa. W komplecie otrzymamy: 2 figurki, akcesoria takie jak, np. skafander, hełm, skaner. Zestaw LEGO składa się również z: łazika, drona wirnikowego, promu badawczego. W opakowaniu znajdziemy również, inne części do układania. Żeby było łatwiej złożyć, w pakiecie mamy instrukcję. Klocki LEGO, to bardzo dobra propozycja dla dzieci w wieku od 5 lat. Komplet zawiera 273 elementów. Klocki wykonane są bardzo solidnie, więc bez przeszkód można sprezentować je dzieciom. Z takiego zestawu będzie zadowolony każdy.

 • 5+
 • 273

Kiedy powstała seria Lego City?

Seria klocków LEGO City® inspirowana życiem w mieście jest jedną z trzech klasycznych serii LEGO® oprócz Lego Space® i Lego Castle® . Pierwszy raz temat miasta pojawia się w klockach Lego® w 1972 roku. Tematyka miasta jest jedną z najstarszych i najbardziej rozwijających się w historii klocków Lego® . Obecnie klocki Lego City® to bogactwo zestawów oferujących stworzenie w pełni funkcjonującej metropolii od podstaw. Klocki Lego City® to nie tylko możliwość beztroskiej zabawy ale również szansa na poznanie struktury miasta i reguł w nim panujących.

Dlaczego warto kupić lego city?

Z serią LEGO City® dzieci poznają nowe zawody. Dodatkowo utożsamiają się z bohaterami, uczą się życia w mieście, zasad w nim panujących. Chłopcy mogą zainspirować się wcielając się w strażaka, policjanta , natomiast dziewczynki mogą na przykład pobadać stetoskopem pacjentów. Wszystko to w towarzystwie kolorowych, realistycznych klocków LEGO City które pobudzają wyobraźnię Twojego dziecka.