menu_open
menu
tuKupiszKlocki.pl BETA

Klocki Myszka Mickey

(4)

LEGO DUPLO Moja pierwsza Myszka Miki 10898

Moja pierwsza Myszka Miki 10898

LEGO Disney™

  • od27,00zł do40,99zł Porównaj ceny w 5 sklepachexpand_more

LEGO DUPLO Moja pierwsza Myszka Miki 10898 jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 1, 5 roku. Zestaw klocków składa się z 9 dużych elementów, które są bezpieczne dla maluchów. Dzięki temu nie ma ryzyka zadławienia się zabawką. Komplet klocków zawiera dwa wymienne stroje: dzienny oraz nocny ze szlafmycą.

Zestaw klocków LEGO DUPLO Moja pierwsza Myszka Miki 10898 jest idealnym pomysłem na to, by zaznajomić malucha z klockami Lego. Dzięki samodzielnej zabawie maluch zdobędzie nowe umiejętności takie jak układanie klocków oraz ich odpowiednie dopasowanie. Natomiast kiedy dołączysz do zabawy i zaczniecie odgrywać role, to Twój maluch będzie mieć okazje do rozwinięcia zdolności językowych czy emocjonalnych.

  • 1½+
  • 9

LEGO Mickey Mouse Steamboat Wille 21317

Parowiec Willie 21317

LEGO Disney™

Zestaw klocków LEGO Mickey Mouse Steamboat Wille to idealny pomysł na sprawienie radości dzieciom, które kochają Myszkę Miki. Oryginalny zestaw przedstawia parowiec i wydany został z okazji 90-tych urodzin słynnego bohatera kreskówek. Komplet, oprócz figurek Myszek Miki i Minnie, wyposażony jest w inspirujące do zabawy ruchome elementy. Rury poruszają się w górę i w dół, a koła łopatkowe obracają. Na pokładzie znajduje się dźwig. Klocki mają nietuzinkową monochromatyczną kolorystykę. Stanowić będą niepowtarzalny prezent zarówno dla młodszych, jak i starszych fanów postaci Disneya.

  • 10+
  • 751

Klocki 12 Super Kolor Mickey and the Roadster Race

Klocki 12 Super Kolor Mickey and the Roadster Race

~23 Porównaj ceny